fbpx

O Pureline

O Pureline

PureLine od lat jest marką specjalizującą w sprzedaży urządzeń do makijażu permanentnego , oraz szkoleniami w tej dziedzinie.

 

Przyszłościowy nowoczesny makijaż powinien tylko być wykończeniem naturalnego piękna i podkreślać jego atuty.

 

Naszą domeną jest wieloletnie doświadczenie oraz sukcesywny rozwój, który prowadzi do perfekcji.

 

Znajomość międzynarodowego rynku kosmetycznego wykorzystujemy aby sprostać najbardziej wymagającej klienteli i to dla nich indywidualnie dostosować optymalną ofertę.

 

Urządzenia które pragniemy zaprezentować cechuje połączenie technologii, jakości wykonania, niemieckiej precyzji i designu, które spełnia najwyższe wymagania sprawiając, że praca z PureLine to absolutna przyjemność.

 

Szkolenia prowadzone są przez naszego doświadczonego szkoleniowca Panią Katarzynę Woźniak, która od lat czerpie doświadczenia z rynku międzynarodowego.

 

Jej indywidualne podejście do kursanta powoduje iż, każda osoba kończąca nasz kurs jest w stanie od razu być fachowcem w tej pięknej i ciekawej dziedzinie.

 

Kluczem do precyzyjnie wykonanej mikropigmentacji nie jest ani czas ani prędkość tylko personalne zadowolenie i bezpieczeństwo klienta, które możliwe jest do osiągnięcia dzięki urządzeniom PureLine.

 

Zapraszamy do współpracy!

WHY WE ARE THE BEST

0%
Stamina
0%
Concentration
0%
Manual dexterity
Nasza kadra

Poznaj Pureline

Trener
Master Trener
Właściciel

Wszystko czego potrzebujesz do makijażu permanentnego

Zapraszamy do współpracy
Szybkie płatności BlueMedia