fbpx

KONCEPCJA PureLine®

Co oznacza permanent make-up i co oznacza odkrycie go w nowoczesnych standardach

Permanent Make-up jest metodą długo utrzymującego się makijażu poprzez ingerencję pigmentów do powierzchownej warstwy skóry przy użyciu igieł.

Wieki temu permanent make-up = tatuaż. W starożytnych Chinach, za pomocą pręcików bambusa i cienkich włókien jedwabiu, nakłuwano skórę wtłaczając kolor. W Azji w sztuce malarstwa jest ta metoda w dalszym ciągu stosowana. Z biegiem czasu i rozwojem techniki pojawiły się w drugim tysiącleciu na rynku urządzenia do tatuażu, które tak jak i stare metody wywierają ból, krwawienie oraz miały tendencje do pozostania w skórze na zawsze, dlatego też makijaż permanentny nie był tak popularny. Na naszą korzyść w ciągu ostatnich dwudziestu lat poprzez badania i ciągły rozwój powstały nowe metody wykonywania makijażu permanentnego, który powinien utrzymywać się proporcjonalnie do zmian jakie zachodzą w naszej skórze. Przyszłościowy nowoczesny makijaż powinien tylko być wykończeniem naturalnego piękna i podkreślać jego atuty. Bazując na tych wiadomościach i doświadczeniach stworzyliśmy markę PureLine®. Jest to odmienny system urządzeń, igieł, procedur a także filozofia. Nasz system szkoleń w połączeniu z urządzeniami PureLine nie powoduje krwawienia i sprawia iż zabieg jest prawie bezbolesny dla klienta.

Kiedy i gdzie ma zastosowanie?

Makijaż permanentny nie jest już tylko trendem a prawie że koniecznością akceptacji piękna, gustu i dobrego smaku. Jest oparty na pięknie wywodzącym się i bazującym na naturze. Jest jedynie wykończeniem naturalnego piękna, gdzie matka natura nie sfinalizowała swego dzieła. Przyszłościowa mikropigmentacja służy do wypełnienia brakującego konturu, brwi, linii oczu jak również potrzebnej korekty następstw wypadków losowych.

Wymagana wiedza i talent

Jeżeli spojrzymy na semi-permanent make-up od jego wczesnych początków w kierunku korekty natury w niemalże naturalny sposób, wtedy weźmiemy tylko tę drogę którą powinniśmy – profesjonalną drogę nowoczesnego semi-permanent makijażu. Najważniejsza jest przede wszystkim ciężka praca nad precyzją, posiadaniem wrodzonej zdolności widzenia piękna twarzy, zdolność identyfikacji kolorów i ich przynależności. Musisz stale dążyć i zmierzać w kierunku czystej perfekcji. Jest to twoja personalna siła – którą testujesz i ujawniasz poprzez peremanent make-up. Jest to najbardziej zaawansowana i niebezpieczna płaszczyzna w kosmetyce, lecz jeśli temu sprostasz przyniesie Ci wiele satysfakcji i zadowolonych klientów. Obok wieloletniego doświadczenia i rozwoju perfekcyjnych farb pigmentowych oraz technik wykonywania makijażu,idea PureLine to właśnie wiedza i talent, które stanowią ważne kryteria dla wszystkich, którzy chcą zajmować się metodami wykonywania makijażu permanentnego. Stale stawiamy sobie wymagania doskonałej znajomości sztuki wizażu i różnych dziedzin kosmetyki, dzięki czemu zawsze profesjonalnie wykonujemy makijaże permanentne. Niezbędny jest talent. Uczymy wszakże obchodzenia się z farbami i formami, jednak zakładamy naturalne i niekwestionowane zamiłowanie do estetki a tajemnica prawdziwej doskonałości leży w wiedzy o wszystkich szczegółach i możliwościach.

Mikropigmentacja nie powinna być malunkiem lecz powinna wspomagać naturę według jej własnej osobowości, a wykonana właściwie nie powinna być rozpoznawana jako coś sztucznego wprowadzonego z zewnątrz. Podstawy, bazy makijażu powinny wywodzić się z pierwotnej formy piękna plus ewentualne korekty respektujące naturalność. Skupiając się przykładowo na brwiach skupiamy się na pierwotnej ich formie, konturze, pojedynczych włoskach, kierunku ich wzrostu następnie przy użyciu filozofii koloryzacji wskrzeszamy je do życia. Powinniśmy to osiągnąć nawet wtedy gdy pierwotnie ich tam nie było. To samo dotyczy konturu ust w połączeniu z cieniowaniem i kolorystyką które budują ramę ust. Jeżeli wykonalibyśmy to przy użyciu tylko jednego koloru wtedy był by to tylko zwykły makijaż-koloryzacja nie ujawniający naturalnego piękna. Jeszcze raz pragniemy podkreślić, że najlepszy makijaż permanentny to taki który będzie nie rozpoznany przez niewtajemniczonych.

Technologia

Precyzja jest kluczem bliskim zarówno zabiegom kosmetycznym jak i zabiegom mikropigmentacji. Umiejętności i predyspozycje osobiste mogą być perfekcyjne, ale zabieg wykonywany bez użycia odpowiednich materiałów może takim nie być. Właściwe ludzkie umiejętności są oczywiście najważniejsze, ale wysokiej klasy najnowszy sprzęt i materiały odgrywają tu bardzo ważną rolę. W dzisiejszych czasach jest niemożliwym pracować bez perfekcyjnych instrumentów aby osiągnąć perfekcyjne rezultaty. Pracując na zewnętrznej warstwie naskórka nie dochodząc do skóry właściwej pracujemy bez krwi a kolor zostaje zaaplikowany właściwie. Możliwe jest to do osiągnięcia tylko przy użyciu najnowszej generacji urządzenia a nie osobistej siły nacisku. Do produkcji urządzeń zastosowano długotrwałe i wysokiej jakości materiały ( np . aluminiowa obudowa, korpus), które są bardzo nowoczesne, funkcjonalne oraz innowacyjne. PureLine oferuje wysoki standard i nową jakość.

Szybkie płatności BlueMedia